zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Coca-Cola Music wil muziekmerk zoals iTunes worden



Het muziekplatform ging in maart 2011 van start met een 24-uur sessie met de Australische band Maroon 5. In een dag tijd creëerde Maroon met behulp van crowdsourcing onder zijn fans een nieuwe track. Joe Belliotti, directeur global entertainment marketing bij Coca-Cola, heeft het tot zijn persoonlijke ambitie gemaakt om van Coca-Cola Music net zo`n sterke propositie te maken als de samenwerking met Fifa en het sponsorcontract voor de Olympische Spelen.

Coca-Cola wil ook beginnende artiesten ondersteunen en heeft bedrijven als Music Dealers aangewezen om muziek te sourcen voor komende reclamecampagnes.


Bron(nen):
Marketing Week (16-8-2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10