zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Multinationals kiezen vaker voor hedge accounting



De paper `The impact of hedge accounting rules on enterprise risk management adoption practices by multinationals` toont de resultaten van het onderzoek. Volgens de onderzoekers toont het onderzoek aan dat bij de adoptie van ERM door multinationale, niet-financiële bedrijven, het hedge accounting beleid van deze bedrijven en de kwaliteit van de GAAP richtlijnen, onderling gelinkt kunnen worden.

Bedrijven die ERM adopteren ervaren wel tijdelijk een vermindering van de volatiliteit van het aandelenrendement. De reductie van de volatiliteit van het aandelenrendement neemt ook niet toe met de tijd door de hoge kosten en de complexiteit van het adopteren van ERM.

Bron(nen):
Finance & Control (juni 2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10