zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Supermarktomzet bedraagt over 2010 32,1 miljard euro



Harrie Westra, directeur van Vomar, verklaart dat klanten van zijn supermarkt weinig zullen merken van de stijgingen. De keten is niet van plan om de stijging door te berekenen. C1000 zal minder in prijs omhoog gaan dan de markt, maar de komende drie tot vijf jaar zullen in het teken staan van permanente inflatie. Van de consumenten is 60% bereid om de prijsstijgingen van grondstoffen gedeeltelijk te betalen. Een kleine groep van 13% is bereid om de stijgingen volledig te betalen, terwijl 27% juist helemaal niet bereid is om dat te doen.

De grootste ergernis van consumenten is dat producten zijn uitverkocht (42%), gevolgd door aanbiedingen uitverkocht (41%) en lang wachten bij de kassa (37%).

Bron(nen):
Supermarkt Actueel (17-6-2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10