zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Payroller Driessen HRM boekt mooie resultaten



Het bedrijf is 18 jaar geleden opgericht als Driessen Administratie & Advies (DA&S). Eerst was het een zelfstandig bureau voor de uitbesteding van personeels- en salarisadministratie. Na twee jaar kwam daar de verkoop van digitale HRM-pakkettten bij en werden de payrollactiviteiten ontwikkeld.

De payrollmarkt was in 2009 goed voor 145.000 loonstrookjes; zo`n 2,1% van het totale aantal banen in Nederland. Andere langer bestaande payrolbedrijven zijn Payroll Select, Asito, Kolibrie en Connexie. Veel leveranciers die aan de overheden leveren, zagen in 2010 hun omzetten kelderen.


Bron(nen):
Flexmarkt (juni 2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10