zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Huisshow is onmisbaar in meubelbranche



Mei en juni zijn de beste maanden voor de organisatie van de huisshow. Voor leveranciers is het de mogelijkheid om de klantenkring weer uitgebreid te spreken voordat de vakantieperiode aanbreekt. Dit levert de fabrikanten feedback op voor de nieuwe collectie. Die feedback kan weer gebruikt worden in de nieuwe collectie voordat de nieuwe najaarsbeurs er is. De huisshow wordt dan ook gezien als een presentatie aan de markt. Het uiteindelijke doel is dat het iets oplevert voor de branche.

Daarbij maakt het niet uit wat dit iets is, het kan variëren van opbrengsten tot meer naamsbekendheid. Meestal worden voor een huisshow gerichte uitnodigingen gestuurd, omdat dit het meeste oplevert. Aan een huisshow hangt niet altijd een verplichting vast. Soms gaat het er ook gewoon om de marketing en presentatie te bespreken met de dealers.

Bron(nen):
Meubel (3-6-2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10