zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Horeca gaat op zoek naar goed personeel



Volgens Hammond blijkt dat ook uit de openstaande vacatures op de vacaturesite van Monsterboard.nl. Vacatures voor bedienend personeel zijn het meest voorkomend in de branche, net als die van koks. Ook is er een tekort aan afwassers. Het tekort aan personeel komt vooral door de crisis, omdat veel horeca-ondernemingen toen mensen hebben moeten ontslaan. Omdat er echter in de toekomst een tekort aan personeel zal zijn, wordt het voor de horeca moeilijk om aan goed personeel te vinden door de forse concurrentie.

Volgens Hammond moeten horeca-ondernemers niet alleen rekening houden met concurrentie vanuit Nederland, maar ook vanuit het buitenland. Zo zouden Duitse ondernemers best over de grens kunnen kijken voor personeel, omdat Nederlanders vaak meerdere talen kunnen spreken. Om personeel te vinden, moet een bedrijf vooral een goede naam hebben, dan willen mensen er graag werken.

Bron(nen):
Horeca Entree (12-4-2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10