zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

KPN wil meer vrouwen in top onderneming



Het streven is om in 2015 30% vrouwen in het personeelsbestand te hebben. Van elke twee vacatures wil KPN het liefst een ingevuld hebben door een vrouw. Het streven om meer vrouwen in dienst te nemen beperkt zich niet tot de lagere functies. Ook in de topfuncties binnen het management wil KPN meer vrouwen zien. Baptiest Coopmans, lid van de raad van bestuur, zegt dat de vrouwen onder meer nodig zijn om tekorten op de arbeidsmarkt aan te vullen.

Dit is overigens wel opvallend, aangezien KPN in de afgelopen jaren juist vele banen heeft geschrapt. Op dit moment behoort 23% in het middenkader en in het topmanagement maar 16% tot het vrouwelijk geslacht. Om de doelstelling te halen, wil KPN eind 2011 al 30 tot 40 vrouwen werven voor het middenkader. Kwaliteit gaat daarbij echter wel altijd boven kwantiteit.

Bron(nen):
De Telegraaf (4-3-2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10