zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Wouter Bos adviseert bij KPMG klanten over gezondheidszorg



Bos noemt de adviesmarkt in de zorg een verdringingsmarkt. KPMG moet concurreren met bureaus als The Boston Consulting Group, Boer & Croon, Gupta Strategists en Plexus. Hij stelt zich tot doel om van de sectorgroep Healthcare van KPMG binnen drie jaar marktleider te maken.

Bos is sinds hij de politiek verliet genuanceerder gaan denken over marktwerking en budgetten in de zorg. Instellingen die goed presteren en zorgverzekeraars die efficiënt inkopen profiteren daar nu door het vereveningssysteem niet van. `Het systeem zit vol perverse prikkels waarmee je niet kunt doorgaan`, stelt Bos. Een van zijn projecten is tijdig zicht te krijgen op de kostenontwikkeling in de zorg en hierop beter te kunnen anticiperen.


Bron(nen):
ZorgVisie (februari 2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10