zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Tevredenheid over outsourcing daalt



De tevredenheid over het uitbestede werk is onder de 600 ondervraagde Nederlanders teruggelopen van 6,8 in 2009 tot 6,6 vorig jaar. Toch is er nog geen sprake van omvangrijke insourcing; het terugnemen van de activiteiten om deze in eigen beheer weer te gaan uitvoeren, aldus Stefan Westdijk, director IT Advisory bij Ernst & Young.`Die terugname zien we eigenlijk alleen duidelijk op het gebied van managementactiviteiten en HRM/recruitment.` Bijna driekwart van de uitbestedingscontracten worden verlengd. Dat komt vooral omdat organisaties bang zijn voor onenigheid met hun uitbestedingspartner, wat kan leiden tot een geschil.

Westdijk is er voorstander van om de uitbestedingscontracten geregeld nader te bekijken. `Het gebruik van benchmarking bij outsourcing is nog minimaal ontwikkeld bij de meeste organisaties. Dat is echt een gemiste kans, omdat op die manier op objectieve wijze bepaald kan worden of het contract nog wel aan de verwachtingen voldoet.`

Bron(nen):
managersonline.nl (7-2-2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10