zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

ICT-markt zet groei voorzichtig door



Organisaties hebben in 2011 iets meer te besteden, na enkele jaren van krapte. De bestedingen van de overheid zullen afnemen. Wel kan de overheid meer gaan uitbesteden om de kosten in de hand te houden. De bestedingen in software nemen dit jaar toe met 2,6%, de dienstverlening groeit 2,5%. De bestedingen aan hardware en kantoortechnologie zullen naar verwachting met 1,7% stijgen. De bestedingen in telecomhardware, mobiele diensten, pc`s en storage nemen toe. De uitgaven in kantoortechnologie en servers dalen iets.

Afgelopen jaar vertoonden de ICT-bestedingen een groei van 1,1%, na een forse daling in 2009. De telecombestedingen namen 1% toe, de bestedingen in de IT gingen 1,2% vooruit. Vooral de professionele dienstverlening heeft te maken gehad met uitstel of verkleining van ICT-projecten. De bestedingen in consultancy en implementatie zijn lager uitgevallen, evenals detachering. De ondersteunende dienstverleningen, waaronder onderhoud, groeiden in 2010 met 3,3%.

Bron(nen):
Persbericht (4-1-2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10