zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

BVH-systeem politie is erg prijzig



De bedragen zijn lang niet zo hoog als de 500 miljoen euro waarover verscheidene Kamerleden tijdens het debat spraken. Opstelten laat weten geen totaalbeeld van de ICT-kosten bij de politie te hebben, en dat de genoemde bedragen dus niet uitputtend zijn. ` Opleidingskosten en andere kosten zitten er niet bij.` De minister wil dat de Algemene Rekenkamer de totale kosten voor ICT meeneemt in het onderzoek naar de problemen rond het informatiesysteem BVH.

De bewindsman stemde eerder in het debat al in met een dergelijk verzoek. Opstelten wil helderheid over de software- en organisatieproblematiek die op dit moment bij de politie bestaan, alvorens met een nationaal politiekorps te komen dat de 26 korpsen vervangt.

Bron(nen):
Computable (3-12-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10