zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Martijn Janmaat is nieuwe ceo van Exact



Janmaat, die de in 2005 aangetreden Raj Patel opvolgt, was al sinds het voorjaar van 2009 commissaris bij Exact. Verder is hij president-commissaris, oud-CEO en grootaandeelhouder van ICT-bedrijf BlueCielo dat in 2009 anderhalf miljoen euro winst maakt. Hoewel de persvoorlichter van Exact meldt dat Janmaat, die voor een jaar getekend heeft, allerminst moet worden gezien als een tussenpaus, is niet iedereen blij met zijn komst. Zo daalde de koers van het aandeel met 4 cent op de dag dat de aandeelhouders Janmaats aantreden hadden bekrachtigd.

Janmaat zelf is enthousiast en zegt er naar uit te zien om met het team samen te werken aan de volgende fase, waarbij de focus de verdere versterking zal zijn van de klantenbinding, organische groei en technologische innovatie.


Bron(nen):
Quote (december 2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10