zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Schoonheidssalon die wil sponsoren moet doel voor ogen hebben



Sponsoring moet niet verward worden met doneren. Bij donaties verwacht de donor niets terug voor zijn bijdrage, terwijl er bij sponsoring wel sprake is van een tegenprestatie. Dorien Schonenberg van het Dorien Anti-Ageingcenter te Druten is al jarenlang sponsor van wielrenster Leontien van Moorsel. De gouden medailles van Van Moorsel hebben de salon veel naamsbekendheid opgeleverd. Van Moorsel heeft tevens de naam van de salon regelmatig laten vallen tijdens interviews. Schonenberg adviseert sponsors om zich niet te beperken tot het geven van geld en pak met de bedrijfsnaam erop gedrukt. Ze moeten proberen om publiciteit te genereren en om de aandacht van consumenten te trekken, bijvoorbeeld door op evenementen bonnen uit te delen.

Ook kunnen sponsors proberen om klanten te raken door beleving te bieden. Bijvoorbeeld via een meet & greet met een beroemdheid of een vip-behandeling.


Bron(nen):
Kosmetiek (november/december 2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10