zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Advies- en ingenieursbureau Tauw scoort goed in eerste helft 2010



Ongeveer 400 medewerkers van Tauw hebben een project onder hun hoede. Ze dragen niet allemaal de titel projectleider maar zijn wel van begin tot eind financieel verantwoordelijk voor het project. Tauw kan voorkomen dat het een onbestuurbare kluwen wordt via zelf ontwikkelde tools en door te werken aan besef en bewustwording. Eigenlijk bestaat 80% van het vak uit communicatie, aldus Hegeman. De tools hebben als doel om zo vroeg mogelijk bij projecten betrokken te zijn. Dan kunnen problemen voortijdig worden gesignaleerd en opgelost.

Tauw is in 1928 opgericht te Haarlem en adviseert bedrijven en overheden op het gebied van onder meer ruimte, bodem, waterbouw en juridisch management. Tauw Nederland telt 864 medewerkers en behaalde vorig jaar een omzet van 94 miljoen euro. Tauw Groep was in 2009 goed voor een omzet van 118,5 miljoen euro.

Bron(nen):
Tijdschrift Controlling (november 2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10