zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

IBM sluit overeenkomst met FrieslandCampina



IBM laat weten slechts één `backbone` te implementeren. `Dit houdt in dat er een standaardisatie komt van processen, definities, het rekeningenstelsel, één standaard benadering van de markt, bedrijfsstructuren en winst- en verliescentra.` FrieslandCampina gaat door de koppeling van systemen en betere analyse van deze gegevens meer inzicht krijgen in bedrijfsinformatie en kunnen sneller beslissingen worden genomen, gebaseerd op deze cijfers. In juli 2010 heeft FrieslandCampina het werkplekbeheer en eerstelijnshelpdesk aan Fujitsu uitbesteed; een contract voor vijf jaar met een geschatte waarde van 35 miljoen.

Na de fusie richt het zuivelbedrijf zich met name op het laag houden van de kosten voor basisproducten en de versnelde groei van consumentenproducten in een opkomende markt, aldus financieel-directeur Kees Gielen. De coöperatie FrieslandCampina heeft vestigingen in 24 landen. Het centrale kantoor zit in Amersfoort. In totaal werken er 20.000 mensen. In Nederland, Duitsland en België zijn 15.000 ledenmelkveehouders aangesloten bij de coöperatie. De producten worden in ruim 100 landen verkocht.


Bron(nen):
Computable (5-11-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10