zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Talentmanagement kent ook businesscase



In het onderzoek is dan ook gebruik gemaakt van de psychologisch-contract-theorie om de arbeidsrelatie tussen werknemer en de organisatie te onderzoeken. Blijkens het onderzoek ervaren medewerkers minder breuken in hun psychologisch contract naarmate de werkgever meer activiteiten ontplooit op het gebied van talentmanagement. Het onderzoek heeft grote implicaties voor de praktijk van talentmanagement. Er is immers een businesscase voor talentmanagement.

Wanneer de organisatie weet wat het kost om iemand te werven, te ontwikkelen en wat het kost om iemand te vervangen die de organisatie verlaat, kan op basis van deze gegevens een goede financiële businesscase opgesteld worden.

Bron(nen):
Gids voor Personeelsmanagement (oktober 2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10