zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Eumedion is niet tevreden over jaarverslagen



`Je wilt als aandeelhouder niet ineens geconfronteerd worden met een bedrijf dat door zijn bankconvenanten dreigt te zakken en onder druk daarvan bijvoorbeeld nieuwe aandelen moet uitgeven`, stelt directeur Rients Abma van Eumedion in een verklaring. Hij noemt TomTom, Wavin, Heijmans en BAM Groep als voorbeelden van bedrijven die aandeelhouders onlangs verrasten.

`De banken hebben nu veel meer inzicht dan aandeelhouders in de financiële ruimte die een onderneming heeft, mede omdat de verslaggeving op dit punt tekortschiet`, aldus Abma. `Aandeelhouders willen echter zelf een goede risicoanalyse kunnen maken, ook op basis van meer informatie over kredietovereenkomsten met banken.`

Bron(nen):
Het Financieele Dagblad (26-10-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10