zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Detachering is niet meer kurk waar IT-bedrijven op drijven



Capgemini bouwt zichzelf om tot een bedrijf dat niet handelt in manuren maar in eindresultaten voor klanten. De metamorfose is enkele jaren geleden ingezet, maar heeft meer urgentie gezien het nieuwe regeerakkoord. De bezuinigingen in het regeerakkoord zorgen ervoor dat de detacherende rijksoverheid de plicht krijgt om meer verantwoordelijkheid bij leveranciers neer te leggen. Broeders verwacht dat overheidsklanten meer eisen zullen stellen, waarbij het eindresultaat als uitgangspunt wordt gehanteerd.

Monique Mulder, directeur publieke sector bij automatiseerder Logica, stelt dat IT-bedrijven op een andere manier naar klanten moeten kijken. Het is niet het doel om zoveel mogelijk mensen neer te zetten bij de klant. Vanuit de klant moet bedacht worden welke functionaliteit nodig is, en hoe deze terugverdiend kan worden.

Bron(nen):
Het Financieele Dagblad (8-10-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10