zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Uitdagen hoort bij Bavaria



Dingen anders doen, dat zit in de genen van het merk, aldus Swinkels. In 1924 brouwde de brouwerij als eerste biermerk in Nederland pils. Voordien maakten Hollandse brouwers een soort schuimloze ale. Met die ommezwaai wisselde de Brabantse brouwerij de oude naam `De Kerkdijk` in voor Bavaria, een verwijzing naar de brouwtechniek van pils (die uit Beieren en Pilzen kwam). Bavaria heeft als enige brouwerij eigen mouterijen en graanvelden. Ook is het de enige brouwerij die met eigen mineraalwater brouwt, het afvalwater filtert en dit via een eigen waterzuiverinstallatie terug geeft aan de natuur.

Bij het uitdagen van andere merken, zoals een reclame waarin de jongens van de Amstel figureren, hoort volgens Swinkels guerillamerketing. En hiermee doelt hij op de Dutch Dress, de omstreden en succesvolle oranje jurkjes die op het WK zoveel stof deden opwaaien.

Bron(nen):
Communicatie (september 2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10