zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Financials worden inventiever in het slijten van producten



Dat de financiële sector nieuwe wegen om met de klant in contact en dialoog te geraken, is oud nieuws. Daarbij zoeken financials echter steeds vaker de samenwerking met bedrijven uit de IT-branche. Tegelijkertijd gaan sommige A-merken op eigen kracht de concurentie in de financiële sector aan. Zo hebben Google en Microsoft in diverse landen bankvergunningen. Een op de zeven Kenianen regelt zijn of haar bankzaken al bij M-Pesa, een onderdeel van Microsoft dat gespecialiseerd is in bankieren via de mobiele telefoon. Dergelijke ontwikkelingen zullen zich de komende jaren doorzetten, zo voorspelt Bakas stellig. Daarbij zullen de banken zeker een draai moeten maken richting de klant.

Bakas ziet veel mogelijkheden voor de sector. Zo voorspelt hij dat jongeren in de toekomst een `startpakket` krijgen voor de levensloop waarbij ze een financieel planningsdossier krijgen met informatie over verzekeringen, hypotheken en al wat een bank nog meer probeert te slijten.

Bron(nen):
Verzekeringsblad (16-9-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10