zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Personele bezuinigingen HEMA vallen niet in goede aarde



Kortom: exit HEMA-gevoel. Volgens FNV Bondgenoten is de award een gotspe en een commercieel verhaal. De bond tekende de afgelopen weken ruim 1.000 klachten op van werknemers en klanten. Klanten klagen over lange wachttijden, rommel in de winkels en weinig personeel. Werknemers klagen dat oudere, en dus dure, werknemers worden weggepest, dat de werkdruk onacceptabel hoog is en dat parttimers geen inspraak meer hebben in hun werkschema`s.

Volgens Henk van der Ploeg van FNV Bondgenoten spant HEMA de kroon wat betreft tot op het bot bezuinigen: het warenhuis wil met zo min mogelijk, goedkoop en flexibel personeel werken. De HEMA ontkent de klachten niet, maar zegt dat er al jaren geleden afspraken zijn gemaakt over flexibilisering en dat werknemers gewoon nog moeten wennen aan de nieuwe werkwijze.

Bron(nen):
HP/De Tijd (10-9-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10