zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

De Kleine Consultant maakt studenten bekend met consultancy



`Binnen vijf tot acht jaar willen we in alle studentensteden actief zijn. We streven naar 20 man per stad en 100 grote projecten per jaar`, aldus Van den Ende. Ze kwam tot het initiatief toen ze als medewerker van een bioscoop stuitte op de opstartproblemen van enkele mensen die een filmbedrijf wilden opzetten. Ze organiseerde een brainstormsessie, die dermate effectief was dat het idee voor De Kleine Consultant ontstond. `Veel bedrijven zoeken naar oplossingen voor problemen, maar hebben te weinig geld om een duur consultancybureau in te huren. Daar ontbreekt dus iets, vond ik.`

Toen Van den Ende de dag na de succesvolle brainstormsessie tijdens een borrel Ebbing ontmoette, ontdekten ze een gemeenschappelijke belangstelling voor strategieconsultancy. Vanaf dat moment kwam het project in een stroomversnelling, zeker toen de twee via een bevriende strategieaccountant van McKinsey de kans kregen hun project toe te lichten. Strategieconsultant Roland Berger van `s werelds grootste consultant schreef het businessplan, waarna in januari 2009 De Kleine Consultant startte.

Bron(nen):
Het Financieele Dagblad (20-9-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10