zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

TNT kent hoog verloop in uitzendkrachten



Dit gebeurt vooral in steden waar veel nieuwe banen beschikbaar zijn. Het bedrijf wordt ook gemakkelijk door de uitzendkrachten in de steek gelaten omdat ze het werken in de regen toch niet zo leuk vinden. Een andere reden voor vertrek is het besluit dat ander werk toch wat aantrekkelijker is voor de uitzendkracht. Het gevolg kan zijn dat, door het vertrek van een uitzendkracht, moeilijker vervanging gevonden wordt waardoor post kan blijven liggen. Volgens Jacobs is de kwaliteit van de bezorging de laatste tijd echter niet onder de wettelijke norm van 95% gedaald.

De laatste cijfers van het postbedrijf tonen aan dat 96,4% van de post op tijd in de juiste brievenbus belandt. Ook is er geen onderscheid te maken in kwaliteit tussen fulltime bezorgers en parttime bezorgers die wel hun werk doen. Divisiedirecteur Harry Koorstra wijt de problemen vooral aan fricties door de reorganisatie.

Bron(nen):
De Telegraaf (17-9-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10