zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Proces van verzekeren kan geheel elektronisch plaatsvinden



De invoer van de elektronische polis correspondeert met de trend naar digitalisering. Tevens levert het efficiencyvoordelen op voor verzekeraars. Doordat niet alle polissen meer op papier gedrukt hoeven worden en vervolgens worden opgestuurd, kunnen verzekeraars veel geld besparen. Verzekeraars mogen de elektronische polis niet aangrijpen om marketing richting de consument te bedrijven.

De digitalisering van de maatschappij maakt het voor het intermediair noodzakelijk om zich aan te passen, bijvoorbeeld door de eigen dienstverlening ook digitaal aan te bieden. De elektronische polis vormt een opmaat naar een nationaal polisregister, waarmee het voor consumenten eenvoudiger wordt om inzicht te krijgen in de polis.

Bron(nen):
VVP Weekblad voor financiële dienstverleners (1-9-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10