zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

ABP sluit korting op pensioenaanspraken niet uit



Vicevoorzitters Xander den Uyl en Joop van Lunteren van ABP luiden op deze wijze de noodklok over de Nederlandse pensioenregels. `We moeten oppassen niet uit behoedzaamheid over het randje te kieperen.` De dekkingsgraad van ABP lag eind juli op 98% en in augustus is de verhouding tussen vermogen en verplichtingen verder gedaald, aldus Den Uyl.

Van Lunteren benadrukt dat afstempelen een uiterste maatregel is. Een minder ingrijpende maatregel zou kunnen zijn om de pensioenen ook 2011 niet te indexeren (inflatiecompensatie). `Bij een dekkingsgraad onder de 104 wordt sowieso niet geïndexeerd`, aldus Van Lunteren. ABP heeft met DNB afgesproken dat de dekkingsgraad eind 2010 op 96% moet staan.

Bron(nen):
De Telegraaf (2-9-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10