zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Onderzoeksmarkt versplintert door nieuwe informatiestromen



Met name via deze laatste groep worden steeds vaker non survey-based onderzoeken uitgevoerd. Volgens MOA-directeur Wim van Sloten ontstaat hierdoor een nieuw soort informatie waar marktonderzoeksbureaus meer mee zouden moeten doen. Zo zouden marktpartijen zich open moeten stellen voor nieuwe onderzoeksmethoden. Waar een standaard marktonderzoeker vragen stelt aan een respondent, daar wisselen bij non survey-based onderzoek respondenten in een community ook vragen en antwoorden met elkaar uit. Om deze informatie te duiden zouden bureaus andere technieken en know-how moeten ontwikkelen.

Deze nieuwe informatiestromen versplinteren de onderzoeksmarkt en gaan ten koste van de traditionele onderzoeksbureaus. Om hoeveel geld het gaat, kan MOA niet zeggen.

Bron(nen):
Adformatie (26-8-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10