zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Van Lanschot kiest ook bij events voor persoonlijke aanpak



Binnen Van Lanschot is een team van zes sponsor- en eventmanagers actief dat geheel zelfstandig opereert. Alle events worden vanuit de eigen organisatie geregeld. Volgens Van Schenkhof worden pas externe specialisten ingeschakeld als het niet anders kan. Dit geldt dan bij een gebrek aan capaciteit of een behoefte aan bepaalde specialisten. De afdeling valt onder de marketingafdeling en neemt een groot deel van het marketingbudget in beslag. Dit budget gaat vooral op aan sponsoring en evenementen.

Volgens Van Schenkhof zijn sponsoring en evenementen uitstekende middelen om in te zetten op persoonlijke aandacht. Van Lanschot concentreert zich hierbij met name op sponsoring en events binnen golf en kunst. Dit past bij de doelgroep. Op de evenementen probeert Van Lanschot altijd de klanten te ontvangen en potentiële klanten te benaderen, iets wat de persoonlijke aanpak kenmerkt.

Bron(nen):
Event view (augustus 2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10