zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Unilever denkt na over inzet reclamefolders



DDMA Business organiseerde eerder dit jaar de Folder Challenge Award, een folderontwerpwedstrijd voor jonge creatieven. Zij werden uitgedaagd om een folder te ontwerpen voor Blue Band, een merk van Unilever. Uit de 160 inzendingen werden drie ontwerpen gekozen, die vervolgens in productie zijn genomen. Daarna werden de folders in een oplage van 100.000 verspreid. Metrixlab heeft de communicatiekracht van de folders gemeten, waarbij is gekeken naar kennis, houding en gedrag. Jaimy Dix Reclamebureau kwam als winnaar uit de bus, met de folder `Een grote hap vooruit`. Joris Broekmans, crm manager bij Unilever Benelux, verklaart dat de folders leidden tot gemiddeld 8% imagoverbetering.

De drie folders verleidden consumenten om coupons in te leveren. Vergeleken met de winnaar leverde de nummer twee 25% minder coupons op, en de nummer drie 44% minder. Bij het opstellen van de mediaplannen voor 2011 worden de resultaten meegenomen.

Bron(nen):
Adformatie (29-7-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10