zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Transportbedrijf Koninklijke Rotra sponsort De Graafschap



Guus van Groningen, verantwoordelijk voor marketing en communicatie bij Rotra, verklaart dat via de sponsoring de naamsbekendheid vergroot moet worden. De verbintenis heeft een duur van één jaar, en daarna wordt bekeken of Rotra wil verlengen. In 2013 krijgt de Graafschap een nieuw stadion waarin duurzaamheid centraal staat. Dat spreekt Van Groningen aan. In de business club van De Graafschap komt hij collegavervoerders tegen, van onder meer Rabelink Logistics, HSF Logistics en Wim Bosman. Laatstgenoemde transporteur prijkt met zijn naam op de reclameborden langs het veld.

Christianne Kuenen, verantwoordelijk voor marketing en communicatie bij Wim Bosman, verklaart dat De Graafschap hen ook heeft benaderd voor shirtsponsoring. Dat vond Wim Bosman echter te prijzig. Het bedrijf sloot de overeenkomst met De Graafschap toen de club nog in de eerste divisie speelde, en dat drukte de prijs.


Bron(nen):
Nieuwsblad Transport (23-7-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10