zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Bloemenbureau Holland benadrukt emotionele kant van bloemen



Bloemen zijn niet alleen mooi, maar kunnen ook leiden tot een gelukkig gevoel. In de strijd met cadeautjes zoals waardebonnen, chocola en parfum hebben bloemen een streepje voor omdat ze natuurlijk zijn. Tevens kunnen bloemen verbinden en verrassen. De oude slogan `Gek op bloemen` maakt plaats voor `Mooi hè...wat bloemen doen!` De slogan heeft ook een Duitse, Engelse en Franse versie. Het doel van de slogan is consumenten laten denken over de emotionele effecten van bloemen. Bloemen zijn meer dan luxe, en meer dan een onderdeel van het interieur. Als consumenten dat beseffen, kunnen ze minder makkelijk ontsnappen aan de impuls van een bos bloemen kopen.

Via een klantwaardeonderzoek heeft het Bloemenbureau geanalyseerd welke klantengroepen er in de belangrijkste afzetmarkten zijn. Het blijkt dat gezelligheidzoekers en trendvolgers samen goed zijn voor 60% van de bestedingen. Op hen zal het bureau zich voortaan richten.

Bron(nen):
Vakblad voor de Bloemisterij (30-10-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10