zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Bijna kwart openbare toiletten is schoon



De toiletten in tuincentra, woonwarenhuizen en winkelcentra scoren het best. Daar is dit jaar 29% van de openbare toiletten schoon, vorig jaar was dat 25%. Op de tweede plaats eindigen de horeca en openbare gebouwen als bibliotheken, stations en provinciehuizen met 24%. De horeca daalde licht (28% in 2008), terwijl de openbare gebouwen op de ranglijst stegen (20% in 2008). Het aandeel van ziekenhuizen nam af van 33% naar 22%.

Bij 55% van de onderzochte toiletten was de bril vies door bacteriën. Bij 33% van de toiletten was de kraanknop sterk vervuild, 28% van de spoelknoppen was erg vies en 11% van de deurknoppen was vervuild. In de top-10 van schoonste toiletten staat het Airport Hotel Rotterdam bovenaan, gevolgd door de Bijenkorf in Enschede, het NS-station in Vlissingen, Praxis in Dordrecht, McDonald`s in Alphen aan den Rijn, het Zuidplein in Rotterdam, de ANWB in Den Haag, De Comedie in Maastricht, het Ibis Hotel in Veenendaal en het Novotel in Eindhoven.

Bron(nen):
Service Management (november 2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10