zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Tewerkstelling kmo-sector heeft zich hersteld uit crisis



Tegenover eind vorig jaar steeg de tewerkstelling in de Belgische kmo-sector met 0,8%. In Wallonië werd een stijging met 1,2% opgetekend, tegenover 0,7% in Vlaanderen en 0,3% in Brussel. In Vlaanderen werd de beste score gerealiseerd door de provincie Limburg, waar een toename met 2%werd opgetekend. In Antwerpen en Vlaams-Brabant ging de tewerkstelling daarentegen achteruit.

Voor Vlaams-Brabant moet al voor het zesde kwartaal op rij een banenverlies worden opgetekend. De toename van de tewerkstelling is vooral te danken aan deeltijdse banen. Bij de voltijdse banen zou nog altijd een lichte achteruitgang worden opgetekend.

Bron(nen):
Express.be / MD Info (28-5-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10