zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Klant verkiest self service boven contactcenter


60% van de klanten telefonische self service als een oplossing ziet voor het reduceren van wachttijden aan de telefoon.

Zo`n 11% van de ondervraagden is overigens van mening dat dit geen optie is. Ook blijkt dat 66% van de deelnemers de voorkeur heeft voor het gebruik van internet. Laat onverlet dat maar weinig organisaties het belang van goede self servicemogelijkheden via de website goed inschatten. Het ontbreekt de sites dan ook vaak aan self servicetools, wat de klant dwingt om contact met het contactcenter te zoeken. Een lose-lose-situatie: de klant komt in de wacht te staan en de organisatie moet voor eenvoudige vragen een duur callcenter inhuren.

Een andere conclusie uit de studie is dat klanten behoefte hebben aan meer en vooral duidelijke informatie over het proces. Klanten willen duidelijke informatie over wachttijden en alternatieven. Ook willen klanten weten waar ze aan toe zijn als ze met een contactcenter bellen. Een laatste resultaat is dat 95% van de ondervraagden reële wachttijdinformatie verwacht.

Bron(nen):
Telecommerce magazine (maart 2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10