zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Bezitters mobiele telefoon willen touchscreen



Bij de smartphones volgt de Blackberry van Research in Motion (RIM) met een score van 74,1% op een tweede plaats. Daarna volgen in dalende lijn HTC Corporation, Samsung, Nokia en Palm. Bij de traditionele mobiele telefoon haalt LG Electronics de hoogste score (72,9%), gevolgd door Sanyo (71,2%), Samsung (70,3%) en Kyocera (69,3%). Verder volgen Motorola, Sony Ericsson en Nokia. Er wordt aan toegevoegd dat mobiele telefoons steeds meer gebruikt worden voor entertainment en sociale netwerking. Daarbij zegt één op vier bezitters van een traditionele mobiele telefoon geregeld berichten met multimedia en beelden te ontvangen en te versturen. Een half jaar voordien was dat slechts één op vijf. Bij smartphones ligt het gebruik voor entertainment bijna dubbel zo hoog. Ook zegt 17% van de bezitters van een smartphone met een touchscreen geregeld videocontent te downloaden en te bekijken. Dat is opmerkelijk hoger dan het gemiddelde. Verder stellen de onderzoekers vast dat satellietnavigatie bij bezitters van mobiele telefoons bijzonder gegeerd te zijn.

Daarbij blijkt 35% van de bezitters van traditionele mobiele telefoons satellietnavigatie te willen. Bij bezitters van smartphones is dat 15%. Er wordt aan toegevoegd dat jongere gebruikers een grotere tevredenheid tonen over hun mobiele telefoon, ongeacht of het een traditioneel toestel dan wel een smartphone is. In de leeftijdscategorie tussen achttien en 24 jaar ligt de tevredenheid voor een traditioneel toestel gemiddeld 3,5% hoger dan bij de gemiddelde populatie. Bij smartphones ligt de tevredenheid 1,8% hoger. Tenslotte stellen de onderzoekers dat mobiele applicaties de beleving van de smartphone-bezitter blijven versterken. Daarbij heeft 60% het over videogames, gevolgd door reissoftware (46%), zogenaamde utility-toepassingen (31%) en zakelijke toepassingen (26%).

Bron(nen):
Express.be / MD Info (8-4-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10