zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Mkb-ondernemer moet zich goed voorbereiden bij kredietaanvraag



En dat betekent dat de bewijslast voor het kasgenererend vermogen voor rekening komt van de ondernemer. Die moet zich goed moet voorbereiden op een kredietaanvraag. Zo moet de ondernemer goed letten op de juiste branchecode bij de Kamer van Koophandel. De ondernemer moet tevens ervoor zorgen dat hij past in het profiel voor verantwoordelijk management en zijn plannen met concrete marktinformatie goed weet te onderbouwen.

Daarbij is het belangrijk een duidelijk beeld te geven van zowel de verwachte kasstromen in de komende jaren als een gedegen beeld van de vermogensontwikkelingen. Daarbij moet de ondernemer zorgen voor waardevaste zekerheden en gebruik maken van de faciliteiten die de overheid of werkmaatschappij bieden.

Bron(nen):
Tijdschrift Controlling (maart 2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10