zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Cio`s verwachten minder investeringen in software en diensten



Software maakt gemiddeld 30% uit van het budget, en is daardoor een primair mikpunt voor bezuinigingen. Cio`s die nieuwe software willen bestellen moeten zich uitgebreid verantwoorden. De verwachte besparingen moeten nauwkeurig worden voorspeld, evenals de verwachte verdiensten van de software. Voor 87% van de cio`s is het in 2010 belangrijk of zeer belangrijk (60%) om te besparen. Vorig jaar vond 75% dat belangrijk en 42% vond het zeer belangrijk. Idealiter worden kostenverlagingen gekoppeld aan een verhoging van de snelheid waarmee bedrijfsprocessen worden voltrokken. Die twee doelstellingen kunnen met elkaar conflicteren, bijvoorbeeld als voor de versnelling meer software nodig is.

Voor 76% van de respondenten is het een doel om de onderlinge communicatie van de toepassingen te verbeteren. Door integratie van toepassingen kan tevens de snelheid van het bedrijfsproces verbeteren.

Bron(nen):
Automatisering Gids (19-3-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10