zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Pools van zorgpersoneel kunnen inspringen bij griepepidemie



Tot nu toe hebben 120 artsen, verpleegkundigen en verzorgenden zich ingeschreven bij de grieppool. De artsen zijn vaak parttime inzetbaar omdat zij bijspringen naast hun reguliere baan. De BKV-groep plaatste bij de voorbereiding van het landelijke Influenza A H1N1-vaccinatieprogramma al eerder een advertentie waarin (basis)artsen werden gevraagd zich te melden voor ondersteuning. Het ging vooral om uitval door ziekte bij werknemers van de GGD`en die de vaccinatie uitvoeren.

Ook uitzendbureau Tempo-Team Professionals werft artsen en verpleegkundigen voor hulp bij de vaccinatiecampagne. Volgens landelijk manager Karin van der Pluym kan haar organisatie indien nodig complete vaccinatieteams leveren. Het personeel kan worden ingezet bij arbodiensten, de GGD`en en huisartsen. Van der Pluym heeft haar twijfels over initiatieven als die van MedJob. Zij denkt dat specialistische functies niet vervuld kunnen worden door personeel uit een pool. Zelf biedt zij naar eigen zeggen capaciteit, snelheid en kwaliteit.


Bron(nen):
Medisch Contact (15-10-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10