zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Donner ziet alsnog af van koppeling deeltijd-ww



Werkgevers en vakbonden waren ontstemd over de poging van Donner om op deze manier `in te breken` in het overleg over de arbeidsvoorwaarden. Vrijdag verlengde Donner de deeltijd-ww tot 1 juli 2011, wanneer de laatste werknemer de tijdelijke regeling moet hebben verlaten. In eerste instantie zou de deeltijd-ww tot 1 april 2010 lopen, maar bedrijven die nog geen gebruik hebben gemaakt van de regeling konden zich ook na die datum nog aanmelden voor de regeling. Zo is het ook voor bedrijven die pas in een later stadium de gevolgen van de economische recessie ondervonden mogelijk hun maatregelen te nemen.

Een woordvoerder van het ministerie van Sociale Zaken meent dat er nog 475 miljoen euro in de pot voor de deeltijd-ww zit. Bovendien zal het ministerie nog eens 70 miljoen euro uittrekken voor de regeling. Het maximale budget is inmiddels echter wel naar beneden bijgesteld, van 950 miljoen euro naar 660 miljoen euro.

Bron(nen):
De Telegraaf (13-3-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10