zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Adecco wil positie verder versterken met overname MPS Group



De omzet van het in detachering van hooggeschoolde vaklui en professionals gespecialiseerde MPS bedroeg in 2008 2,2 miljard dollar, tegenover een jaaromzet van 30 miljard euro voor Adecco. Het afgelopen jaar kromp de wereldwijde markt voor hoger geschoold personeel als gevolg van de door de economische crisis teruggelopen werving van personeel door bedrijven. Uitzendorganisaties als Adecco en Manpower zagen zich daardoor genoodzaakt fors te bezuinigen op de eigen personeelskosten.

Met de overname van kleinere branchegenoten hopen de grote uitzendorganisaties profijt te trekken uit lage aankoopprijzen. Bovendien denken ze zich beter te kunnen positioneren wanneer het economisch tij weer meezit. `Met deze overname versterken we onze activiteiten op de markt voor geschoolde professionals en onze winstgevendheid`, aldus topman Patrick de Maeseneire.

Bron(nen):
De Telegraaf (21-10-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10