zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Betonvereniging start netwerk voor vrouwen in betonbouw



Marjan Pols, hoofd engineering bij Hilti Nederland, laat weten dat het idee gebaseerd is op de `ladies corner` tijdens de jaarlijkse bijeenkomst van de Amerikaanse Betonvereniging. `Het potentieel aan vrouwen in de betonbouw in de Verenigde Staten is groter dan in Nederland, maar hier zijn de afstanden korter en is het makkelijker om bij elkaar te komen.` Het VKNBB houdt voorlopig drie keer per jaar een bijeenkomst en is gericht op het uitwisselen van ervaring en kennis met andere vrouwen met een passie voor de betonbouw. Onderliggend doel is echter ook voorkomen dat vrouwen het vakgebied verlaten. Hun bijdrage is immers hard nodig.

Vrouwennetwerken in de bouw lijken een trend. Zo werkt de Concrete Society in Groot-Brittannië ook aan een netwerk voor vrouwen in de betonbouw en heeft het Koninklijk Instituut voor Ingenieurs KIVI Niria onlangs het netwerk vrouwelijke ingenieurs (NVI) opgericht. De Koninkijke BAM Groep heeft een `female capital` netwerk voor ambitieuze vrouwen die elkaar binnen de mannelijke bedrijfscultuur ondersteunen.

Bron(nen):
Cobouw (12-2-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10