zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Eurostar schendt rechten van passagiers



Sinds begin deze maand is in Europa een regelgeving voor de rechten van de treinreiziger van start gegaan, maar die werden door de maatschappij volgens Test-Aankoop flagrant geschonden. Onder meer is er onvoldoende informatie te vinden op de website, terwijl er ook geen catering werd geregeld voor de gestrande passagiers. Ook wordt gewag gemaakt van een gebrek aan bijstand.

Bovendien stelt Test-Aankoop dat Eurostar verplicht was om de gedupeerden een overnachting aan te bieden, wat alleen gebeurd zou zijn voor Britse toeristen die niet thuis geraakten. Pas heel laat zou de maatschappij passagiers op de trein van catering hebben voorzien en kregen ze ook 150 pond schadevergoeding.

Bron(nen):
Express.be / MD Info (20-12-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10