zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Nederland moet meer investeren in onderzoek en onderwijs



De lezers van Management Team mochten een dreamteam samenstellen voor de `bv Nederland`. Cloosterman-Van Eerd is aangesteld als cmo. Pauline van der Meer Mohr, binnenkort collegevoorzitter van de Erasmus Universiteit en hoofd human resources in het dreamteam, stelt dat het bedrijfsleven zich meer op de lange termijn moet oriënteren. Daartoe moeten nieuwe producten, kennis en productieprocessen worden ontwikkeld. Het huidige stelsel van onderwijs en arbeid haalt niet het beste uit iedereen, en dat leidt tot persoonlijke drama`s alsook tot afbrokkeling van de sociale cohesie.

Cloosterman-Van Eerd oppert dat het onderwijs minder vrijblijvend moet worden gemaakt. Jongeren moeten beseffen hoe belangrijk kennis is voor hun toekomst. Van der Meer Mohr streeft naar een hogere arbeidsparticipatie van vrouwen en ouderen. De lezers benoemen Europees Commissaris Nelie Kroes tot de ceo van Nederland.

Bron(nen):
Management Team (11-12-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10