zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

VVV Nederland stopt met beleggen



Met de verkoop van cadeaubonnen haalt de VVV Nederland jaarlijks zo`n 145 miljoen euro op. Daarvan is 125 miljoen euro afkomstig van de Irischeque. Veel mensen leveren de cadeaubonnen niet in, waardoor winst op de bonnen wordt gemaakt. Aangezien de VVV een stichting zonder winstoogmerk is wordt het overgebleven geld onder meer gestoken in promotie van toeristische en recreatieve activiteiten.

In Nederland is de VVV de grootste uitgever van cadeaubonnen, waaronder de Nationale Dinercheque, de Irischeque en Boncadeau. In de toekomst wil de organisatie het geld van de cadeaubonnen in termijndeposito`s en snel opvraagbare leningen steken of op lopende rekeningen aanhouden. Het gaat immers om geld van derden waar de dienstverlenende organisatie geen enkel risico mee wil lopen , aldus Arie van Ee, financieel directeur van VVV Nederland.


Bron(nen):
NRIT Actueel (7-12-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10