zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

LekkerLeven werkt aan uitbreiding



Voor de samenwerking met de verzekeringscombinatie had LekkerLeven 500.000 klanten. Door het belang van Univé/VGZ/Iza/Trias is het aantal klanten toegenomen met 1,7 miljoen naar 2,2 miljoen klanten. LekkerLeven moet nu hard werken om al deze klanten een goed dienstenaanbod voor te leggen. Directeur Ron Gubbels verwacht voor 2009 45.000 dienstverleningen te kunnen bieden. LekkerLeven biedt diverse servicepakketten aan. Deze worden afgenomen door onder meer woningcorporaties, thuiszorgorganisaties en bedrijven.

De instanties die zaken doen met LekkerLeven kunnen ervoor kiezen servicediensten onder hun eigen naam aan te bieden. De partij die echter alles regelt blijft dan LekkerLeven. De organisatie neemt ook de telefoon op bij vragen. Klanten van LekkerLeven kunnen de hulp en service inroepen van professionele bedrijven, maar ook betaalde hulp van particulieren inroepen die zich als dienstverlener hebben ingeschreven. Huishoudelijke hulp, klussen in en om huis en tuin en professionele werkzaamheden door commerciële aanbieders zijn het meest in trek.

Bron(nen):
Telecommerce magazine (30-9-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10