zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Surseance BearingPoint VS raakt Nederlandse tak niet



BearingPoint is de voortzetting van KPMG Consulting in de VS. Het adviesbureau is beursgenoteerd en telt wereldwijd 17.000 werknemers. In het derde kwartaal heeft het bedrijf een verlies geleden van 30 miljoen dollar. Bij de rechtbank in New York is een plan neergelegd dat het schrappen van alle uitstaande aandelen behelst, alsmede het vervangen van een lening van 500 miljoen dollar door nieuwe aandelen en nieuw krediet. Wordt de beursnotering geschrapt, dan moet de schuld in een keer worden afgelost.

Roest zegt dat BearingPoint Nederland minder gevoelig is voor de recessie omdat de consultancyprojecten veelal klein en kortlopend zijn. De directeur wil niks kwijt over de omzet of de klanten. De ambitie van 300 à 500 medewerkers in 2010 maakt hij in ieder geval niet waar, aangezien de teller nog steeds op 65 staat. Roest houdt niettemin vast aan zijn doel, maar kan door de veranderde omstandigheden niet zeggen binnen welke termijn hij dit gaat halen.


Bron(nen):
Het Financieele Dagblad (4-3-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10