zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

CCA gaat ook mediapitches begeleiden



Volgens CCA-partner Fred Moolhuijsen is de nieuwe BV ontstaan doordat klanten steeds vaker vroegen of de expertise van CCA ook ingezet kon worden bij mediapitches. CCA ging na die vragen op zoek naar een aantal partners die qua ervaring en insights aanvullend konden werken. Uiteindelijk werden als partners met ervaring en insights Frank Eijken (ex-cco RTL Nederland) en Marc Stubbé (ex-ceo Kobalt en MEC) aangetrokken.

Door de inmenging van CCA op de mediapitchmarkt komen er meer spelers. Momenteel is in Nederland en internationaal met name de consultancy 3MO van Alfred Levi actief op het gebied van mediapitches. Door een toenemend aantal mediapitches en –reviews van onder meer Vodafone, Unilever, Danone, Ikea, Tele2 en Reckitt Benckiser en in Nederland ook van Rabo en Randstad, is er ruimte voor meer spelers.

Bron(nen):
Adformatie (13-8-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10