zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Topvrouwen hekelen kille cultuur bij ING



De kritiek die het rapport behelst, botst met de voortrekkersrol die ING al jaren wil vervullen in het stimuleren van vrouwen in hoge functies. In 2006 kreeg ING daar nog een prijs voor van VNO-NCW.

De cultuur bij ING is volgens de 20 geïnterviewde topvrouwen `verpolitiekt, kil, weinig menselijk en weinig open`. Daarnaast is er weinig ruimte voor `kritiek, eerlijke benadering, gezonde samenwerking en authenticiteit`. ING zegt in een reactie dat het rapport een zeer eenzijdig beeld geeft van de situatie twee jaar geleden en dat er inmiddels veranderingen zijn doorgevoerd.

Bron(nen):
de Volkskrant (25-6-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10