zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Toestand adviseurs verergert



Inmiddels worden ook projecten in `gezonde` sectoren als de gezondheidszorg en energie stopgezet of op de lange baan geschoven. Volgens directeur De Jeu van Twynstra Gudde komt dat doordat banken minder makkelijk kredieten verstrekken. Daar komt nog bij dat de concurrentie tussen adviesbureaus in deze sectoren toeneemt. De prijzen van overheidscontracten dalen, meldt Camps.

Twynstra en Gudde en Berenschot kunnen het hoofd nog boven water houden. Camps en zijn collega De Jeu zijn tevreden met hun omzet. Dat is anders met sommige kleinere bureaus. ASI Consulting heeft al vijf adviseurs moeten ontslaan. Directeur Rob Wagenaar voorspelt dat de Nederlandse adviesbranche in 2009 40% minder werk zullen hebben dan vorig jaar.

Bron(nen):
Het Financieele Dagblad (26-2-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10