zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Libresse richt zich met Liz op doelgroep jongere meiden



Voorheen zette Libresse altijd in op een campagne in print, maar nu wilde Libresse een interactieve campagne beginnen. Toen het bedrijf RedChocolate Libresse benaderde, kon die interactieve campagne vormgegeven worden. RedChocolate is de ontwikkelaar van goSupermodel, een online community die zich richt op de doelgroep waar Libresse naar op zoek was. Omdat via goSupermodel diverse interactieve mogelijkheden beschikbaar waren, besloot Libresse met RedChocolate in zee te gaan. In de virtuele wereld van goSupermodel.nl kunnen meiden hun eigen karakter creëren, aankleden en opleuken met gadgets. Liz is ook zo`n karakter. Bij Liz kunnen de meiden terecht met al hun vragen over ongesteldheid en menstruatie.

Liz beantwoordt de vragen op de goBlog en geeft daarbij aan welke producten het meest geschikt zijn. Verder kunnen meisjes op de profielpagina van Liz een special item krijgen, zoals een hondje in een tas. Dat hondje komt ook voor in een Libresse-commercial en verbindt zo online met andere campagnemiddelen.

Bron(nen):
Marketing Tribune (8-6-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10