De schaarste aan vooral hoger opgeleide, ervaren financiële professionals, wordt veroorzaakt door het 'grijze muizen imago'. Ook vergrijzing en de kloof tussen opleiding en praktijk spelen een rol. Bovendien blijkt dat HR-afdelingen van bedrijven te weinig verstand hebben van het soort mensen dat geschikt is voor hogere financiële functies, wat het wervingsproces belemmert.
Dat blijkt uit onderzoek van House of Financials (www.houseoffinancials.nl) onder 267 register accountants en controllers. Daaruit blijkt overigens ook dat er tegen mensen op hogere financiële functies wel wordt opgekeken: de CFO wordt ook geschikt geacht als CEO.
In dit white paper / Plan van Aanpak legt Spotler uit hoe je 1) je doelen en doelgroepen in kaart brengt, 2) met welke middelen je je doelen en doelgroepen bereikt en 3) wie het uitvoert en wanneer. Download het handige document, inclusief checklist. Download het Plan van Aanpak